Telefon: 0531 326 32 26    E-Posta: vetdilarakaraca@gmail.com

Hizmetlerimiz

Deri Hastalıkları ve Tedavileri - Karaca Veteriner Bostanlı

Deri Hastalıkları ve Tedavileri

Bir Sfenks kediniz olmadıkça, TÜM evcil hayvan sahiplerinin uğraşması gereken ortak bir gerçek, sevgili arkadaşınızın oldukça belirgin şekilde ÇOK TÜYLÜ olmasıdır.

Bu, sarılma ve okşama zamanı geldiğinde harikadır, ancak hepimiz tüylerin kendine özgü sorunları olduğunu biliyoruz. Tüyler, ev parazitlerini hapsetme eğiliminde olabilir ve en önemlisi, evcil hayvanınızın cildinde ortaya çıkan sağlık koşullarını gizleyebilir. Çoğu cilt durumu tamamen iyi huyludur ve yalnızca evcil hayvanınızın sağlığı için kozmetik bir tehdit oluşturur. Ancak ciddi hastalıklar hemen görülmediği takdirde yaşamı tehdit edecek kadar.

Bu nedenle, köpeğinizin veya kedinizin sağlığı için, ortaya çıkan herhangi bir sorun için onları düzenli olarak kontrol etmeniz ve endişe verici bir şey bulursanız acilen bize başvurmanız hayati önem taşımaktadır.

Bu nedenle Karaca Veteriner Kliniğinde, evcil hayvan sahiplerinin optimal bir önleyici bakım rejiminin bir parçası olarak hayvanlarının derisinde düzenli AYLIK MUAYENELER yapmak için ayda sadece beş dakika ayırmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ya Bir Yumru Bulursam? İlk olarak, en önemli şey PANİK YAPMAMANIZDIR. Köpeklerde veya köpeklerde bulunan topakların büyük çoğunluğunun tamamen iyi huylu olduğu ortaya çıkıyor - hatta bazıları oldukça kötü görünüyor. Yumru türlerinden herhangi biriyle karşılaşırsanız, yerini not edin ve mümkün olan en erken fırsatta kliniğimize müracaat edin.


Aktif Ziyaretçi 2
Dün Tekil 23
Bugün Tekil 15
Toplam Tekil 15511
IP 44.222.189.51